Monthly Archives: Leden 2015

Vydařená obnovená Plumlovská premiéra

Termínovka určila na 17. leden soutěž na Plumlov. To znělo samo o sobě velmi odvážně, v tu dobu bývá přehrada rájem hokejistů a při vyšší sněhové pokrývce pak také lyžařů.  Hanákům to ale tuto zimu vyšlo, troška ledu byla jen pod hrází, voda pak byla opravdu mrazivá, pod 2°C. Nikam jsme se raději necpali. Šest plavců si nechalo zkrátit trať a pak jsme přihlíželi medailovým úspěchům Rosti, Magdy a Hormona, kteří získali na nejdelší trati kompletní sbírku medailí.

Náchodské řídké bláto se nám moc nelíbilo

Náchod je daleko a na tamní soutěži je buď zamrznuto, nebo je tam v řece doslova tobogán.

Mělo nás jet rekordních 26, nakonec nás zůstalo 14 doma a Petr si na místě vybral vzhledem k bonitě soutěže a způsobu její organizace dobrovolně funkci nehrajícího kapitána. Ostatní si zaplavali v čase hluboko pod deset minut, aby pak nejméně dvojnásobek času věnovali vlastní očistě ve sprše a (marnému)  praní znehodnocených plavek.  Nejvíce spokojený byl Hormon, převzal na radnici od starosty za druhé místo kazetu se sedmi pivy v době, kdy se většina naší výpravy již blížila k Brnu. Vzhledem ke zřejmě již rozhodnuté soutěži oddílů tak nevadí ani větší bodová ztráta na hlavního konkurenta. Příští rok ale pojede do Náchoda asi ještě daleko menší výprava.

Deník.cz: Otužilci se na Nový rok koupali ve Svratce

Brněnský Deník otiskl článek/fotogalerii z našeho křtu.

OBRAZEM: Otužilci se na Nový rok koupali ve Svratce