Monthly Archives: Červen 2015

Brno

Nejlépe bodujícího Michala postihlo v polovině týdne nachlazení a stal se vrchním rozhodčím. Na patnáctku se vydali Rišo, Martin HH a Peťa Kunc, dalších sedm plavců zamířilo na desítku. Premiérově ji na podniku Českého poháru zvládl Pjótr. Zcela ojedinělý výkon podal Laďa Stejskal, který desítku dokončil i po indispozici ve druhé polovině trati. Celkem jsme do vody dodali 27 závodníků. Do cíle nedorazila pouze Katka. Nejlíp jsme obsadili trať pět kilometrů.

Plzeň

Na republikové mistrovství na pět kilometrů jsme vyslali deset plavců, polovina z nich druhý den odplavala i desítku. Každý náš start na mistrovské kategorii znamenal medaili v kategorii. Podle očekávání jsme ztratili první místo a propadli se na třetí za mnohem početnější výpravy Komety a Pardubic. Úspěšnou premiéru si v sobotu odbyl Rosťa, v neděli se pak již věnoval povinnostem reprezentačního trenéra.

Tovačov

První červnový víkend jsme uskutečnili plánovaný útok na medailové pozice v oddílové soutěži. Útok nám vyšel nad očekávání dobře. Nezdarem poněkud ovlivněný Martin HH (Hormon Homolka) volil místo patnáctky jen desítku a byl z našich nejlepší.