Vydařená obnovená Plumlovská premiéra

Termínovka určila na 17. leden soutěž na Plumlov. To znělo samo o sobě velmi odvážně, v tu dobu bývá přehrada rájem hokejistů a při vyšší sněhové pokrývce pak také lyžařů.  Hanákům to ale tuto zimu vyšlo, troška ledu byla jen pod hrází, voda pak byla opravdu mrazivá, pod 2°C. Nikam jsme se raději necpali. Šest plavců si nechalo zkrátit trať a pak jsme přihlíželi medailovým úspěchům Rosti, Magdy a Hormona, kteří získali na nejdelší trati kompletní sbírku medailí.

Soutěž vyšla velmi dobře taky Michalovi, Kubáškovi, nečekaně i Petrovi, Radkovi, Petříkovi, Velkému Michalovi, Luboškovi, Pavlovi Mikuláškovi  a oběma Pékovcům. Zabojoval taky Pjótr. Na kratších tratích par řádila nejvíc Zuzka na 500 metrové trati, po zásluze šla taky na pódium. Mnoho našich nováčků čekalo, až si vyplavou třídu. Teď se konečně dočkali Fany a Pavel Paulen. První dvě místa na 250 metrů obsadily naše mezinárodní akvizice, bratislavský Maďar Rišo Nyáry a salzkammergutský Vídeňák Josef Köberl tím pádem mají třidu taky a tak  můžouv Brně na trať 500 metrů. Po rozpačité náchodské zastávce jsme předvedli výbornou přihlašovací a traťovou kázeň, kdy na trať nastoupilo všech našich 34 přihlášených plavců. Náskok v soutěži oddílů opět utěšeně narostl. Přitom jsme některé trati rozumně zkrátili. Pořadatelům se dařilo i na sportovním poli. Prostějováci si upevnili třetí místo v soutěži oddílů a zdá se, že změna na postu předsedy se jim velmi vydařila. Navíc Danuška oslavila v pátek kulaté narozeniny (dvacáté, dokonce již podruhé), přesto nechyběla na startu a dokonce se na 750 metrech vešla na pódium hned za Renatu a Magdu.