První cestu na Slovensko jsme zvládli

Senecká jezera měla pohárovou premiéru před sedmi lety. Tehdy bylo venku 17°C a voda přes 8°C. Od té doby je to čím dál horší. Letos byla voda přijatelných 7°C, vždy okolo čtyř.

Zvládli jsme to v souladu s našimi možnostmi. Michal těsně prohrál s Rišem a doplaval třetí. Honza Böhm byl devátý, stačilo mu to ale k posunu na druhé místo v kategorii. Robo byl 12. a skončí v kategorii druhý, náčelník si po 15. místě vyměnil v téže kategorii místo s Petrem. Kilometr zvládli i Radek (vyhraje kategorii), Mojmír, Luboš a Ivan. Ivan drží druhé místo za Radkem, je to naše nejvíce překvapivé a o to potěšitelnější umístění.

Radce uplavaly je dvě soupeřky, Viki a Renča, Magda byla těsně za ní. Vendy skončila sedmá a drží druhé místo v kategorii. Kilák pěkně zvládla i Helča.
Martin 750 tentokrát stihl, Katka na ní byla druhá a Helenka čtvrtá.

Na pětikile vyhrál Kuba, škoda, že si nenavýšil třídu. Pro něj to mohlo být studenější. Do výsledků nám překvapivě počítali i Šugiho, ten byl čtvrtý. Vlaďka byla šestá a je jistou vítězkou kategorie už někdy od konce října.

V sobotu končí slovenský dvojboj soutěží v Bratislavě.

©Text:Petr, Foto: Dalimil Marek