MS 2023 Bled, Slovinsko – den čtvrtý

Dějiny jsme přepsali tak, že je už přepsat nepůjde…

Čtvrtý den mistrovství jsme neplavali úvodní disciplínu 25 m prsařským způsobem. Možná je to škoda, nějaká placka by přibyla.

Na trati 50 m volným způsobem byl Béďa Hanuš „až“ druhý. Svoje čtvrté stříbro získala za famózní Australankou Ellory McGovan Vlaďka Fialová. Ve Václavce bouchly saze a odnesly to všechny soupeřky, pouze Estonka Vantsi odolala a Vendy má stříbro! Ivonka Láníčková zaplavala moc hezky, od medaile to bylo ale daleko.

Pokračovat ve čtení „MS 2023 Bled, Slovinsko – den čtvrtý“

MS 2023 Bled, Slovinsko – den třetí

Přepisujeme oddílovou historii. Třetí den mistrovství jsme se zúčastnili soutěží na všech třech vypsaných tratích. Vlaďka, Béďa a Marek plavali dokonce dvě disciplíny. Všechny jejich starty znamenaly medaili. Dva starty měla také Vendulka.

Na medaili dnes dosáhlo devět našich plavců. Celkem jsme získali tři zlaté, osm stříbrných a jednu bronzovou medaili.

Pokračovat ve čtení „MS 2023 Bled, Slovinsko – den třetí“

MS 2023 Bled, Slovinsko – den první

První den jsme získali dvě kompletní sady medailí.

Zahájení kilometru v pravé poledne obstaral Radek Suchopa. Získal zlato v kategorii a má během necelého roku druhý světový titul. V jeho rozplavbě se prosadili Pražáci Petr Hensel a Ivan Lalák. Kompletní sadu pro Prahu doplnil hned v další rozplavbě Jarda Zeman. Ve třetí mužské rozplavbě jsme měli Jaromíra Berounského. Světovou premiéru ozdobil třetím místem. To bylo za chlapy dnes od nás všechno.

Pokračovat ve čtení „MS 2023 Bled, Slovinsko – den první“