Na soutoku Malše a Vltavy

Do Českých Budějovic jsme někteří vyrazili už v pátek dopoledne. Dokonce v 19 lidech, Michal Moravec byl totiž vrchní rozhodčí soutěže. Dalších 18 už muselo do řeky Malše a dostali jsme se tak na místa slavné silvestrovské vítězné plavby štafetového závodu „Mezi mosty“, který na Silvestra vyhráli Jaromír s Václavkou. Jejich ceny jsme si během pobytu užili.

Mojmír mohl jen na 750 metrů a skončil druhý. Vlaďka zvládla taky 750 metrů a pořád hraje o výhru v kategorii. Na 250 metrovou trať mohla Alice a doplavala pátá. Dalších patnáct našich plavců už šlo na kilometr, kde byla Natálka třetí, čtvrtí byli Magda a Jaromír, pátí Václava a Honza. Šestá Eva a v závěru to jistily 11. Jana, 12. Jarmila, 13. Ivonka a 14. Hanka. V chlapech byl 12. Radek, 17. Petr, 23. Fany, 29. Jožka (a už určitě vyhraje kategorii) a 30. Ivan.

Za 14 dnů bude celý ročník soutěže už minulostí. Těšíme se na závěr sezóny v Záříčí.